Ankara’da Çanta Tamiri İçin En İyi Adres

Ankara'da Çanta Tamiri İçin En İyi Adres
Ankara'da Çanta Tamiri İçin En İyi Adres

TUDA Çanta olarak kuruluşumuzun 28 senesindeyiz. Bunca yıldır çanta tamiri konusunda başta Ankara daha sonra ise tüm iç anadolu şehirlerine hizmet verdik. Bu şehirler ise; eskişehir çanta tamiri, konya çanta tamiri, bursa çanta tamiri, kırıkkale çanta tamiri, bolu çanta tamiri gibi şehirlerdir. Şimdilerde ise bölge fark etmeden tüm ülke genelinden çanta tamiri talepleri alıyoruz. En çok tamir talebi aldığımız çanta modelleri ise; Kadın çantası tamiri, öğrenci çantası tamiri, valiz tekerlek tamiri, valiz tamiri, drone çantası tamiri gibi çanta modellerinden sıklıkla tamir talepleri alıyoruz. Çanta Tamiri talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çanta Sapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Çanta sapı tamiri için sap kısmının tekrardan yapılması ya da uygun bir sap ile değiştirilmesi gerekir. Aparatın çantaya en doğru şekilde yerleştirilmesi gerekir. Bu işlemin yanlış bir şekilde yapılması durumunda çantanın tekrardan kullanılması durumu olmaz. Sap kısmının tamir edilemeyecek şekilde olması durumunda çanta ile uyumlu olan bir sap ile çanta sapının tamir edilmesi gerekir. Konya çanta tamiri olarak bu işlem en kısa sürede yerine getiriyoruz. Deri çantanın askı kısmının sökülmesi halinde ya da kopması halinde ise çanta tamir işleminin yapılması çok daha kolay olur. Çünkü yapılması gereken tek işlem sökülen ya da kopan kısmın dikilerek sabitleştirilmesi gerekir. Firmamız her konuda oldukça dikkatli davranır.

Kaliteli Hizmet Mutlu Müşteri; TUDA Çanta

Kurulduğumuz ilk zamanlardan bu zamanlara kadar kendimizi çalışanlarımızı ve ustalarımızı hep aynı sloganla motive ediyoruz. Kaliteli Hizmet, Mutlu Müşteri sloganı bizim bugünlere gelmemizi sağlayan başarımızın arkasında yatan motivasyon kaynağıdır. çanta tamiri, bavul tamiri gibi hizmetlerle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aynı zamanda Ayakkabı tamiri konusunda destek alabilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız Çanta Tamir yazılarını okumanızı öneriyoruz ve çanta tamiri konusunda ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz…

 

Koltuk Yıkama Ankara