Uygun Fiyata Bavul Tamiri

Bavul Tamiri
Bavul Tamiri

TUDA Çanta olarak 30 yıldır Çanta tamiri, valiz tamiri, bavul tamiri gibi farklı hizmetler vererek geçimimizi sağlayan bir firmayız. Çanta ürünleri genel olarak hayatımızın her yerinde yer alan hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdir. Çanta ürünü doğumumuzdan son nefes aldığımız zamana kadar mutlaka işimize yarayacak direk veya dolaylı yollardan kullanacak olduğumu bir üründür. Bu ürün aslında geniş anlamlar taşımaktadır çünkü içinde kadın çantası, valiz, bavul, sırt çantası gibi pek çok farklı çanta modeli bulunmaktadır. Bu yazımızda seyahatlerimizde eşyalarımızı taşıdığımız çanta modeli olan bavuldan bahsedeceğiz. Bavul tamiri genelde seyahatler sırasında kırılan bavullar için gerekmektedir. Bu ürün taşıdığı ağır eşyalar veya yanlış kullanımdan dolayı zarar görebilecek bir üründür.

Bavul tamiri

Daha önce söylediğimiz gibi bavul tamiri genel olarak seyahatlerde kaza yaşamış çantalar için gerekmektedir. En çok talebini aldığımız kısımlar ise bavul çekme sapı tamir ve bavul tekerleği tamiridir bu talepler diğer taleplere oranla daha fazla gelmektedir. Bavul tamirine başlamadan önce çantanın nasıl imal ediliğini öncelikle nerelere müdahale edilmesi gerektiğini anlamamız için ürünü iyice incelememiz gerekmektedir. Bu inceleme süreci tamamen yılların verdiği bilgi birikimi ile olacak bir iştir. 30 yıldır Ankara‘da bavul tamiri hizmeti verdiğimiz için bu konuda oldukça profesyonel bir firmayız ayrıca çalışanlarımız da bizim markamız kadar eski insanlar. İnceleme süreci bittikten sonra ise ürüne uygun yedek parçaları temin ederek tamirat işlemine geçiyoruz.

Kaliteli Hizmet Mutlu Müşteri; TUDA Çanta

Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar her hizmetimizde her işimizde aynı motto ile çalışmalarımızı sürdürdük Kaliteli Hizmet Mutlu Müşteri anlayışı ile çalışmalarımıza devam ettik bundan dolayı müşterilerimiz bizden memnuniyet duyarak bizlere hem eşdost müşterisi gönderdiler hemde kendi işlerini her zaman bize getirdiler. TUDA çanta markası çanta tamiri ve Bavul tamiri gibi hizmetlerde Ankaralılar için en iyi tercih olmakla kalmıyor tüm Türkiye’ye hizmet vererek hem kendini geliştiriyor hemde rakiplerine güzel bir örnek oluyor.

Daha önce ele aldığımız En İyi Valiz Tamiri yazısını okumanızı öneriyoruz ve hizmetlerimiz ile alakalı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.