Çankaya Çanta Tamiri

Çankaya Çanta Tamiri
Çankaya Çanta Tamiri

TUDA Çanta tamiri firması kuruluş tarihi 1991 yılı olan Ankara’nın köklü esnaflarından bir ailedir. Aslında 1991 öncesinde de sektörde olan firma Ankara’da pek çok insan tarafından bilinen bir firmadır. Zamanla hem çanta satışı hemde Çanta tamiri konusunda Ankara’nın en büyük firmalarından biri olmuştur. Özellikle iç anadolu içlerinden pek çok talep alan firmamız günümüzde doğu, ege ve akdeniz bölgesinden de taleplere yanıt verebilecek bir konumdadır.

Çankaya Çanta Tamiri

Çankaya, ülkemizin en köklü ilçelerindendir. 400 bin’in üzerinde konut ve 1 milyon yaşayan insan Çankayada bulunu ve gündüz nüfus oranı 3 milyona yaklaşmaktadır. Çankaya’da yaklaşık 140 Bin öğrenci yaşamaktadır. Bundan dolayıdır ki bu bölgeden öğrenci çantası tamir tabi çok fazla almaktayız. öğrenci çantası tamir talebinden sonra ise kadın çantası tamiri, Valiz Tamiri gibi talep talepleri de sık sık alıyoruz.

 

Daha önce ele aldığımız Valiz Çekme Sapı yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca çanta tamiri konusunda bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.