Keçiören Çanta Tamiri

Keçiören Çanta Tamiri
Keçiören Çanta Tamiri

TUDA Çanta tamiri firması kuruluş tarihi 1991 yılı olan Ankara’nın köklü esnaflarından bir ailedir. Aslında 1991 öncesinde de sektörde olan firma Ankara’da pek çok insan tarafından bilinen bir firmadır. Zamanla hem çanta satışı hemde Çanta tamiri konusunda Ankara’nın en büyük firmalarından biri olmuştur. Özellikle iç anadolu içlerinden pek çok talep alan firmamız günümüzde doğu, ege ve akdeniz bölgesinden de taleplere yanıt verebilecek bir konumdadır.

Keçiören Çanta Tamiri

Keçiören Ankara’nın en köklü ve yoğun ilçelerinden biridir yoğunluk fazla olunca keçiören çanta tamiri konusunda taleplerde çok fazla olmaktadır. Genel olarak kadın çantası tamiri, öğrenci çantası tamiri ve valiz tamiri talepleri aldığımız bu bölge en fazla talep aldığımız bölgelerinde başında gelir. Nüfus oranı 1 milyonu aşmış olan Keçiören çok hızlı gelişim oranı yakalamıştır. Keçiören çanta tamiri konusunda ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız Valiz Çekme Sapı yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca çanta tamiri konusunda bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.