Kızılay Çanta Tamiri

Kızılay Çanta Tamiri
Kızılay Çanta Tamiri

TUDA Çanta tamiri firması kuruluş tarihi 1991 yılı olan Ankara’nın köklü esnaflarından bir ailedir. Aslında 1991 öncesinde de sektörde olan firma Ankara’da pek çok insan tarafından bilinen bir firmadır. Zamanla hem çanta satışı hemde Çanta tamiri konusunda Ankara’nın en büyük firmalarından biri olmuştur. Özellikle iç anadolu içlerinden pek çok talep alan firmamız günümüzde doğu, ege ve akdeniz bölgesinden de taleplere yanıt verebilecek bir konumdadır.

Kızılay Çanta Tamiri

Kızılay Ankara şehrinin merkezidir. Buradan tüm Ankara ilçelerine otobüs kalkar ve metro gibi diğer toplu taşıma araçlarının merkez noktasıdır. Gündüz nüfusu 2 milyonu aşan Kızılay şehrin kalbidir. Şehir kurulduğundan bu yana her zaman insanların vakit geçirmek için uğradığı bir yer ve insanların işleri ve çalışma yerleri burada olduğu için sürekli uğradıkları bir yerdir. Kızılay nüfusu bu kadar fazla olunca çanta tamiri konusunda fazlaca talep alıyoruz. Kızılay çanta tamiri bugün telefonlarımızın en fazla çalmasına neden olan bölgelerin başında gelmektedir. Çankaya çanta tamiri kategorisinde olabilecek olan bu bölge diğer tüm bölgelerden daha fazla insanın bulunduğu bir noktadır.


İlgili yazı! daha önce ele aldığımız Çankaya çanta tamiri yazısını okumanızı öneriyoruz.


Neden TUDA Çanta?

Firmamız kuruluş yılı olan 1991 tarihinden bu yana Ankara merkezli Çanta satış ve tamir mağazasıdır. Kurulduğumuz günden bu güne kadar binlerce çanta tamiri talebini karşıladık bunun yanında markamızın en değer verdiği konu müşteri memnuniyeti olduğu için insanların bizi tercih etme ve bize referans olma oranı yükselmektedir. Kuruluşumuzun temeli bu değerlere yaslanmaktadır.

 

Daha önce ele aldığımız Valiz Çekme Sapı yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca çanta tamiri konusunda bizimle iletişime geçerek konu ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.