Valiz Çekme Sapı Tamiri

Valiz Çekme Sapı Tamiri
Valiz Çekme Sapı Tamiri

Valiz çekme sapı ile ilgili pek çok talep alan bir firmayız kurulduğumuz günden bu yana binlerce valiz için çekme sapı tamiri hizmeti verdik insanların bizi çok fazla tercih etmelerinin nedeni işimizi iyi yapıyor olmamızın yanında müşteri memnuniyetine önem veriyor olmamız olduğunu düşünüyoruz. 1991 yılında kurulan firmamız yıllar içinde öne Ankara daha sonra ise ülke genelinde bilinir bir marka haline geldi öncelik olarak Ankara’dan gelen tamir talepleri daha sonra ülke genelinden gelmeye başladı. İlk zamanlar şehir dışından gelen talepleri nasıl karşılayacağımızı pek bilmiyorduk ama sonradan Kargolu Çanta Tamiri şeklinde bir çalışma yöntemi oluşturduk bu sayede pek çok insanın çanta tamiri talebine yanıt verebilecek bir hal aldık.


İlgili Yazı! Valiz tamiri


Valiz Çekme Sapı Tamiri

Valiz Tamiri hizmetimiz genelde öğrenciler, seyahat edenler, iş adamları tarafından taleplerini aldığımız bir hizmetimizdir. Valiz tamiri söz konusu olunca hasarlı olan bölge genel olarak valiz çekme sapı bölgesidir. Bu bölge tamir edilmeden önce yedek parça temin edilmeli, uygun ekipmanlar sağlanmalı ve mümkünse uzman biri tarafından tamir işlemi gerçekleştirilmelidir. Valiz Çekme Sapı Tamiri konusunda destek almak için iletişime geçebilirsiniz.

Neden TUDA Çanta?

Firmamız kuruluş yılı olan 199 tarihinden bu yana Ankara merkezli Çanta satış ve tamir mağazasıdır. Kurulduğumuz günden bu güne kadar binlerce çanta tamiri talebini karşıladık bunun yanında markamızın en değer verdiği konu müşteri memnuniyeti olduğu için insanların bizi tercih etme ve bize referans olma oranı yükselmektedir. Kuruluşumuzun temeli bu değerlere yaslanmaktadır.

Çanta tamiri konusunda destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ayrıca daha önce ele aldığımız kadın çanta tamiri yazısını okumanızı öneriyoruz.