En İyi Valiz Tamiri

En İyi Valiz Tamiri
En İyi Valiz Tamiri

TUDA Çanta olarak kurulduğumuz tarih olan 1991 yılından bu güne kadar pek çok farklı çanta modeli için tamir hizmeti sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Süre gelen zaman içerisinde kendi gelişimizi sağlarken aynı zamanda sektöre yenilikler ve gelişimler katarak sektörümüze de faydalar sunduk. Kuruluş ilkelerimiz arasında en önemli değerimizi müşteri memnuniyeti olarak görüyoruz bu değere önem verdiğimiz sürece insanların bizi valiz tamiri veya diğer çanta tamiri işlemleri için tercih edeceğini biliyoruz.

Valiz Tamiri Hizmeti

Genel olarak seyahat ve eşya taşımak için kullanılan bu valiz ürününde tamir ihtiyacı valiz sapı tamiri veya valiz tekerleği tamiri olarak geliyor. Bu iki tamir talebine de hızlı bir şekilde cevap verebiliyor ürünü teslim aldıktan sonra 1 hafta içinde geri teslim ediyoruz. TUDA Çanta olarak tamir işlemlerini gerçekleştirirken başarılı sonuç elde etmek adına tamir edilen valizi bir süre gözetim altında tutarak müşterimizin aksilik yaşamamasını sağlıyoruz. 25 yılı aşkın süredir sektördeyiz ve pek çok farklı valiz modelini tamir ederek müşterilerimize teslim ettik bu konuda ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Daha önce ele aldığımız yazıları görmek için blog sayfamızı ziyaret edebilir yada iletişime geçmek için iletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizleri arayabilirsiniz.